Safer Akıllı Kolye 2

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Bu muhteşem buluş akıllı telefonlara indirilen bir uygulaması ile adeta bir güvenlik alarmı gibi çalışıyor, acil durumu farkettiğinizde kolyenin arkasında bulunan düğmeye iki kez basıyorsunuz ve o anda belirlemiş olduğunuz beş kişi otomatik olarak kısa bir mesajla haberdar ediliyor ve sizin konumunuz paylaşılıyor.

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.