Alyans Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

·

·

Alyans Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alyans, eşlerin birbirlerine olan bağlarının sembolleştirilmesi adına kullanılan bir takıdır ve maddi, manevi bir değer arz eder. Unutulmamalıdır ki alyans ömür boyu parmakta kalması gereken ve her daim geçerliliğini koruyan bir yüzük olacaktır. Alyans alırken dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi alacağınız yüzüğü her kalıpla kullanabilmeniz gerektiğidir. Her ne kadar beyaz ya da rose renk altınlar yoğun olarak kullanılsa da sarı altın geçerliliğini asla kaybetmemektedir. Alyans seçmek en can alıcı noktalardan birisidir. Ancak bu süreçte sorun yaratmadan orta yolu bulmanız, iki tarafa da hitap edecek alyansları tercih etmeniz sürecin sancısız atlatılmasını sağlayacaktır.

Özel Yapım Alyanslar

Herkes taktığı alyansın kendine has olmasını ister. Ancak bu durum belli bir alım gücünü gerektirir. Çünkü kişiye özel hazırlanan alyanslar diğer alyanslara nazaran daha pahalıdır ve bu alyanslar için 3 – 4 hafta önceden sipariş vermek gerekmektedir. Bu gibi ayrıntıları karşılayabiliyorsanız şayet özel yapım alyansları tercih edebilirsiniz.

Alyans ve Tek / Sırataş Uyumu

Alacağınız alyansın özellikle kullanacağınız diğer aksesuarlarla uyumlu olması gerekmektedir. Bu durumda elinizde taşıdığınız yüzükler belli bir ahenkte olacaktır ve göze daha hoş görünecektir. Bu gibi ayrıntılar ayrıca dikkat gerektiren ve bir uzmandan yardım almanızı gerektiren konulardır. Ufak ama can alıcı ayrıntılarda boğulamamak sizlerin seçimlerinde. Alyansınız size özeldir ve eşiniz ile ortak karar vermelisiniz.


Mutlaka Okumalısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir