Karun Kıraç, 400 yıllık aile mesleği olan kuyumculuğu devam ettirirken, sektöre kattığı farklı bakış açısı ve kalite anlayışı ile markasınından sıkça söz ettiriyor.
Karun Mücevher'den Kadınlara Kıymetli Hediyeler

Karun Mücevher markası kadınlara muhteşem tasarımlar sunuyor.

Karun Mücevher’den Kadınlara Kıymetli Hediyeler

Karun Mücevher markası kadınlara muhteşem tasarımlar sunuyor.

Karun Kıraç, 400 yıllık aile mesleği olan kuyumculuğu devam ettirirken, sektöre kattığı farklı bakış açısı ve kalite anlayışı ile markasından sıkça söz ettiriyor.

Kendisinin tasarladığı değerli taşlı mücevherler, gelen taleplerde montür ve ölçüsüne göre özel ayarlanıyor ve 2 saat içinde şık mücevherler ortaya çıkıyor.

Markanın eşsiz kolye, küpe, bileklik veya yüzük tasarımlarında kullandığı değerli zümrüt, yakut ve safir taşlar ile ürünler birer sanat eserine dönüşüyor.

Hangi kadın bunlara sahip olmak istemez ki ? Vitrinleri süsleyen muhteşem yüzük ve göz kamaştıran kolyeler, elmas ve pırlanta’nın birleşmesi ile bir sanat şaheserine dönüşmüş, yeni sahiplerini bekliyor.

Markanın sunduğu takı ve aksesuarlar özenle tasarlanıyor ve geniş fiyat yelpazesinde her bütçeye göre sunuluyor. Her bir ürün sanki birer kadını yansıtıyor, tasarımlar kadınlar gibi, çok kıymetli, renkli ve aynı zamanda çok değerli.

 

Karun Mücevher'den Kadınlara Kıymetli Hediyeler
Karun Mücevher markası kadınlara muhteşem tasarımlar sunuyor.
Karun Mücevher'den Kadınlara Kıymetli Hediyeler Karun Mücevher markası kadınlara muhteşem tasarımlar sunuyor. Karun Kıraç, 400 yıllık aile mesleği olan kuyumculuğu devam ettirirken, sektöre kattığı farklı bakış açısı ve kalite anlayışı ile markasından sıkça söz ettiriyor. Kendisinin tasarladığı değerli taşlı mücevherler, gelen taleplerde montür ve ölçüsüne göre özel ayarlanıyor ve 2 saat içinde şık mücevherler ortaya çıkıyor. Markanın eşsiz kolye, küpe, bileklik veya yüzük tasarımlarında kullandığı değerli zümrüt, yakut ve safir taşlar ile ürünler birer sanat eserine dönüşüyor. Hangi kadın bunlara sahip olmak istemez ki ? Vitrinleri süsleyen muhteşem yüzük ve göz kamaştıran kolyeler, elmas ve pırlanta'nın birleşmesi ile bir sanat…

Bültenimize katkıda bulunmak ister misiniz ?

User Rating: 0.5 ( 1 votes)

About admin

Check Also

Safer Akıllı Kolye hem bir takı olarak şıklığınızı tamamlarken, aynı zamanda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak.

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir