Boncuklu Kadın Kolye Modelleri

Biz kadınlar için mükemmel gözükmek çok önemli. Şık görünmek için elimizden gelen her şeyi yapılıyoruz. Cilt bakımımıza önem veriyoruz. Estetik operasyonlar geçiriyoruz. En pahalı kremleri kullanıyoruz. Diyet, spor yapıyoruz. En güzel kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. En güzel ayakkabıları, en güzel çantaları seçmeye çalışıyoruz ve bizi şıklık yarışında ön safhalara taşıyacak aksesuarlar kullanmaya gayret ediyoruz.
Takılar bizim için önemli aksesuarlardan.  Çok sade bir kıyafeti bile taktığımız doğru takılarla mükemmelleştirebiliriz. Yapmamız gereken doğru tercihler yapmak.  Kolyesi olmayan veya kolyeyi sevmeyen bayan sayısı çok azdır.  Kolyeler bizim gizli kahramanlarımız gibidir.  Peki nasıl kolyeler bize yakışıyor, hangi kolyeleri kullanmaktan kaçınmalıyız?
Boğazlı bir badi giydiyseniz uzun karnınıza kadar sarkan kolyeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle düz bir badi tercihi yaptırsanız kolyeniz size çok ayrı bir hava katacaktır. Kalın iplerden yapılmış, büyük kolyeler bu badiler için tasarlanmıştır. Eğer bir gömlek giydiyseniz ve boynunuz açıksa buna uygun kolyeler de var. Çok uzun olmayan kısa kolyeler tercih edin. Boynunuzu saran , yuvarlar dizayn edilmiş kolyeler doğru tercih olacaktır. Giyeceğiniz gömleğin rengine göre takacağınız kolyenin rengini ayarlayabilirsiniz.
İnci kolyeler yüz yıllar geçse de popülerliğini asla yitirmez. Boğazlı bir badi giydiğinizde insi kolyenin ucuna bir düğüm atarak kullanabilirsiniz. Eğer gömlek tarzı boynunuzun açık olduğu kıyafetler giydiğinizde iki yada üç kat boyunuza dolayarak kullanmanızı tavsiye ederiz.  Boncuklu kolyeleri seçerken boncukların büyüklükleri ve şekillerine dikkat etmek gerekir. Bu özellikler kolyenin kullanım alanını değiştirecektir. Siz de en kısa zamanda farklı boncuklu kolyeler edinin ve şıklığınızı herkese ispat edin.

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.