Tespihte Son Trendler

Tespih geçmişten bu yana hem dini anlamda hem de aksesuar olarak kullanılan bir materyaldir. Pek çok varyasyonu bulunan tespihler 33 ve katları boncuk, 1 imameden meydana gelir. Kullanılan materyallerin türleri ise pahasını ortaya koyar. Asıl amacı dini inançların yerine getirilmesi olan tespihler günümüzde oldukça revaçta ve moda olan aksesuarlardır. Son modellerde yüksek maddi değere sahip taşlardan oluşan boncuklar ve gümüş imamelerden oluşan tespihler erkeklerin mücevheratı olmaktadır. Bu konuda belli koleksiyonlara sahip kişiler de bulunmaktadır.

Her Renkte Tespih

Tespih kullanımını sadece erkeklere indirgemek yanlış olur. Bazı modacılar dahi kreasyonlarında tamamlayıcı öğe olarak tespihleri kullanmaktadır. İlahi bir gücün simgesi olan tespihler kişiye manevi bir güç kazandırıyor. Günümüzde her renkte taştan imal edilebilen tespihler kıyafetlerde oldukça tamamlayıcı bir aksesuar olma yolunda ilerliyor.

Hediyelik Tespihler

Bugün bir erkeğe hediye alırken kullanılan klişelerden sizler de sıkılmadınız mı? Kazak veya gömlek almak ne kadar klasik bir seçenek oldu. Tespih trendlerini inceleyerek aslında ne kadar da fazla seçeneğiniz olduğunu görebilirsiniz. Cebinize ve bütçenize göre pek çok tespihi satın alabilirsiniz. Bu gibi jestler karşı tarafın beklemeyeceği adımlar olacaktır. Sizlerin ve onun değişik hediyelerle heyecan ihtiyacını karşılayabilirisiniz. Bu gibi hediyeler sizlerin vizyonunuzun ne kadar geniş olduğunun bir göstergesi olabilir. Bu seçeneği göz ardı etmeden bir kez daha düşünmelisiniz.

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.