Sonbahar / Kış Takı Modası

·

·

Her mevsim özeldir ve her mevsim kendi renklerinde taçlandırılmayı hak eder. Bu nedenle saçlar, aksesuarlar ve takılar mevsimsel özelliklere göre şekil değiştirir. Sizlere bu yazımızda sonbahar / kış takı modasından bahsedeceğiz. Sonbahar ve kış soğuğun içimize işlediği, renklendirilmesi gereken mevsimlerdir. Bizler modaya uyum sağlarken kendimizi güzel hissetmek için bazı aksesuarlar kullanırız. Bu aksesuarların başında takılar gelir. Mücevherler ve imitasyon takılar bizlerin bambaşka görüntüler kazanmasına neden olur.

Modası Asla Geçmeyen Altın

Sonbahar ve kış soğuk renklerin mevsimi demiştik daha önce. Bu solukluğun önüne geçmek adına kullanılan mücevherler canlı renklerde olur. Parlak olmalıdır ki insana renk versin. Altın mücevherler tam da bu esnada devreye girer. Yaptığınız kombini altınlar ile taçlandırarak kendinize bir iyilik yapmaya ne dersiniz? İster beyaz tenli olun ister yazdan kalan bronz bir teniniz olsun her renge uyum sağlayan altın takılar bu sene oldukça revaçta.

Zincirler ve Sıralı Yüzükler

Gelişen dünya şartları insanları minimalist yaşamdan maksimalist akıma sürüklemektedir. Saçlar, kıyafetler, takılar ve daha pek çok şey bu akımların etkisi altına girmektedir. Sonbahar / kış takı trendlerinde ise bu akımların yansımaları görülmektedir. İri zincirler, sıralı iri yüzükler yakalarda ve parmaklarda yerlerini aldı bile. Hem mücevher hem de imitasyon versiyonları bulunan bu materyaller bu sezon oldukça göz önünde olacak.


Mutlaka Okumalısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir