Sahil şıklığı ve aksesuar takıntısı

Her zaman giyim ve kuşamımıza çok önem vermekte olduğumuzu görmekteyiz ve şık olmak adına çok büyük bütçe harcamadan kıyafet, takı, ayakkabı ve çanta seçimleri yaparak şıklığınızla birlikte tarz olabilirsiniz. Tarzımızı yansıtmanın mevsimi asla yoktur ve her zaman güzel giyinmek gerekmektedir. Bunlarla birlikte sahil şıklığı ve aksesuar takıntısı olması, plajların gözdesi olmanıza katkı sağlayacak seçimleri araştırarak yapabilir ya da bu konu hakkında bilgi sahibi kişilere sorularak kıyafetleriniz konusunda tercihlerinizde yardım alarak halletmeniz mümkündür. Biraz göz zevkiyle biraz da fikir yürüterek tarzınızdan asla ödün vermeden sokaklarda, plajlar da ve bir davete katıldığınızda bulunduğunuz yerin gözdesi olabilir bütün dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Şık olmak adına yalnızca kıyafet seçimi yapmak yetmez kıyafetlerinizi tamamlayacak uyum içersinde olabilecek şekilde seçimler yaparak aksesuarları da unutmamak gerekmektedir. Özellikle sahil şıklığı ve aksesuar takıntısı olan kişiler en doğru tercihleri yapmaktadır fakat bu konu da fazla bilgi sahibi olmayan kişilere yardım amaçlı bir kaç tüyo paylaşacağız. İlk olarak kolye seçimleriniz de ahşap modeller kullanılmalıdır çünkü gümüş ya da altın yapıları olan kolyeler, deniz’e girildiğin de ya da güneşin o verdiği sıcaklık altın da pek uygun olmamamadır. Kısacası plaj da kullanacağınız ahşap kolyelerin birçok tarz da bulunmaktadır. Ve fiyat bakımından da çok az maliyetleri olmaktadır.

Plaj takıları denildiğinde ilk akla gelecek olan takılar elbette halhallardır. Sahil şıklığı ve aksesuar takıntısını önemseyen kadınlar için, birçok türde ve desen de modelleri bulunmaktadır. Ayakları bikinilerinizin altında ya da yazlık elbiselerinizin altında daha zarif ve şık görünüme kavuşturabilmeniz mümkündür. Her ayağa uygun şekilleri bulunmaktadır. Plajlar da yüzükler diğer takı aksesuarları kadar tercih edilmese de, şahmeran bilekliklerden kullanıldığını görebiliriz. Eski dönemlerde de ön planda olan bu tarz bileklikleri, ünlülerin de çok sıklıkla kullandığını görmekteyiz. Sahilde kullanılması en uygun kıyafetlerin sıcak aylarda sizi kavurmaması adına ince kumaşlarla yapılmış kıyafetleri tercih etmeliyiz. Örneğin taş detaylı bikinilerinizin üzerlerine transparan pançolar yada dantel detaylarının da sık kullanıldığı son dönemlerde de sahil şıklığını yakalamanız mümkündür.

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.