Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

·

·

, ,
Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri olarak RAYMOND WEIL İkonik Parsifal Koleksiyonu

İlk kez 90’ların başında tasarlanan bu miras koleksiyon, lüks ve tasarıma heyecan veren yeni bir dokunuşla yeniden yaratıldı. Teknolojinin en estetik hali, titiz el işçiliğiyle bu zamansız klasiğe yeniden hayat vererek, narin malzemelerin yenilikçi bir tasarım ile zekice kurgulanmasından doğdu.

Yeniden tasarlanan bir ikonu sevdiklerinizle birlikte keşfedin!

İlk lansmanından yaklaşık otuz yıl sonra, yeniden yorumlanan RAYMOND WEIL’in ikonik Parsifal koleksiyonu, 2019 Sevgililer Günü hediye sezonunda çiftler için mükemmel bir hediye!

Richard Wagner’in son operası Parsifal’dan esinlenerek yaratılan saat koleksiyonu; adeta horolojinin, klasik estetiğin ve erişilebilir lüksün mükemmel bir birleşimi. Yeniden yorumlanan bu zamansız Parsifal koleksiyonuyla RAYMOND WEIL, bir kez daha köklerine derin bağlılığını gösteriyor ve geleneği bir ilham kaynağı olarak koruma arzusunu ortaya koyuyor.

Aynı zamanda, kavisli ana hatlar ve güçlü sofistike çapraz bağlantılı bileziği gibi temel tasarım öğelerini rafine ederek bu sembolik koleksiyonun kimliğini oluşturuyor.

Diğer önemli özellikleri arasında, simgesel gadroon (kabartma) çerçeve, klasik iki tonlu çelik ve Romen rakamları sayılabilir. Çağdaş mat beyaz kadran ile tepe bu zamansız tasarıma ince bir renk patlaması ekleyerek mavi lake ile süsleniyor. Yenilenen RAYMOND WEIL Parsifal koleksiyonu, erkekler için 41mm, kadınlar için 30mm çapında kasa alternatifleriyle el yapımı İsviçre mirasının yeniden canlandırıyor.

Sevgililer Gününde yalın lüksü yaşamak isteyen çiftler için mükemmel bir hediye seçimi

Müzik ve Sanat, RAYMOND WEIL için vazgeçilmez bir unsur…

Müzik ve sanatın doğasında kendini gösteren eşsizlik arzusu, RAYMOND WEIL’in ilhamının ve yaratıcılığının kaynağı.

Bu bakış açısı markanın sadece gücünü artırmakla kalmıyor, aynı zamanda kendine özgü doğasını da şekillendiriyor. Müzik ve sanat RAYMOND WEIL’in yaratıcılığını harekete geçiriyor; tanınmış sanatçılar, ünlü müzik markaları, klasik eserler… İkonik konser salonları, sanata adanmış vakıfların yanı sıra en prestijli ödül törenleriyle uluslararası ortaklıklarının kalbinde yer alan RAYMOND WEIL bu değerlerin yanında hassasiyet, kalite, güvenilirlik, asalet ve ileri teknoloji malzemeleriyle, markaya en çok sevilen “İsviçre yapımı” etiketi kazandıran felsefeyi yaratıyor…

Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri
Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri olarak Graf von Faber-Castell Heritage serisi, Sevgililer Günü’nü özel kılıyor

Graf von Faber-Castell Heritage Serisi ile Duygulara Dokunmanın En Etkili Yolunu Keşfedin

Hisleri zerafetle birleştiren Graf von Faber-Castell Heritage serisi, sevginin gücünden ilham alarak tasarlanan zarif yapısı ve göz alıcı duruşuyla Sevgililer Günü’nü özel kılıyor

Çağdaş yaşamın ön saflarında yer alan modern teknolojiyle, hızlı bir metnin veya e-postanın kolaylığı tercih edilerek, duygular çoğu zaman göz ardı edilebiliyor.

Oysaki duyguları kağıda dökmek sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için size en güzel fırsatı sunuyor. Yapılan araştırmalara göre, Sevgililer Günü’nde hediye alımlarında her sene düşüşler gözlemleniyor. Alınan hediyenin maddi değerinden çok bıraktığı duygusal etki ve farklılaşma ön planda tutuluyor.

Influence Central’ın kadınlar özelinde yaptığı son araştırmaya göre ise kadınların yaklaşık yüzde 70’i, Sevgililer Günü’nünde duygularına temas eden hediyelerin kendilerini daha fazla mutlu ettiğini ifade ediyor.

Hediye kavramı herkes için ayrı bir öneme sahip olsa da duygusal olarak etki bırakmak artık daha fazla ön plana çıkıyor. Duyguları aktarmanın en içten ve etkili yöntemi olan yazı kültürünün vazgeçilmez markası Faber-Castell, bir aşk hikayesinden doğan Graf von Faber-Castell Heritage serisi ile sevginizi sonsuza taşıyor.

Aşkla tasarlanan özel seri: Graf von Faber-Castell Heritage

Faber-Castell, 250 yıllık tarihindeki nostaljik aşk hikayesinden ilham alarak Graf von Faber-Castell Heritage serisini yarattı. Ottilie von Faber ve Alexander zu Castell-Rüdenhausençiftinin markaya bugünkü adını veren evlilik kararı, en önemli imzayı atarak hayatlarını birleştirecek çiftler için sonsuz aşkın esin kaynağı oluyor.

Graf von Faber-Castell Heritage serisi Alexander ve Ottilie dolma kalemler, çiftin aydınlık ve zevkli kişiliklerini, incecik işlenmiş yeşil ve menekşe moru renkli gövdeyle buluşturuyor. Almanya’da el işçiliği ile sınırlı sayıda üretilen kalemler, duygularınızı en etkili şekilde kağıda dökmenizi sağlıyor.

Dolma kalemler, gümüş parçaları ve el oymalı 18 karat çift renkli altın yazı ucu ile en iyi malzemeleri bir araya getiriyor ve sanatkârca bir sentez yaratıyor. Heritage serisinin çifte tırtıkla süslenen oluklu kapaklarının ucu, som gümüşten oluşuyor ve kapağın tepesine çiftinin isimlerinin baş harfleri olan A, O, F ve C harfleri telkâri tekniğiyle işleniyor.

Siz de bu Sevgililer Günü’nde sevgilinize ne alırsanız alın, hatta hiçbir şey almasanız bile sıcak notunuzu kendi el yazınızla tamamlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir