2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası
Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

So CHIC “Exclusive Collection” tasarımları, aksesuarları ile stil sahibi kadınlara Sesleniyor!

So CHIC markası şıklık kodlarına ”Exclusive Collection” ile vurgu yapıyor !

Tanınmış mücevher ve aksesuar markası, 925 ayar değerli gümüş madeni ile tasarlanan yeni koleksiyonunda, özellikle kadınlar için aksesuarları daha çekici ve çarpıcı kılmayı amaçlıyor.

Gerçekten de SO CHIC‘in ürettiği birbirinden şık ve dikkat çekici tasarımlardan biri olan Exclusive Collection ile kadınlar her davette göz kamaştıracak ve tarzları ile öne çıkacaklar.

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modasında SO CHIC tasarımları modaya yön verirken, kadınların vazgeçilmezi olacak.

Exclusive Collection’daki tasarımlar göz kamaştırırken, tarz sahibi kadınların zevklerine hitap etmek için gümüş üzerine rose gold kaplama dışında siyah rodyum kaplama ve bahara yakışan, zarif renkli taşlı alternatifleri de bulunuyor.

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası
Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

About admin

Check Also

Safer Akıllı Kolye hem bir takı olarak şıklığınızı tamamlarken, aynı zamanda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak.

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.