Kraliçelere Layık Mükemmel Mücevherler: Chopard

Kraliçelere Layık Mükemmel Mücevherler: Chopard

Chopard markasının hikayesi 1860 yılında İsviçre’de Sonvilier adlı küçük bir köyde başladı. Louis-Ulysee Chopard isimli gençin küçük bir saat atölyesi kurması ile markanın temelleri atılmış oldu. Yeteneği ve güvenilirliği ile kısa sürede saat meraklıların ilgisini çekerek, sağlam adımlar attı ve Doğu Avrupa, Rusya ve İskandinav ülkelerde alıcılar buldu.

Chopard markasının kraliçelere layık son ”Imperiale” serisinde kadının tutkusundan ilham alınmış.

Koleksiyonun adından da belli olacağı gibi kraliçelerin görkemi, göz kamaştırıcılığı, çekiciliği, cömertliği, yaydığı güvenli bakışları ile karşısındaki kişiyi hapsettiği aurası gibi, rafine ifadesi ile tasarlanmış zamansız Chopard mücevherleri hayat bulmuş. Ayrıca tasarımcının koleksiyonda öne çıkarmak istediği duygular dişilik ve cesaret olmuş.

 

Eşsiz mükemmel mücevherler için seçilen parlak elmas ve mor ametist kraliyet asaletini vurgulamış. Şehirli kadının her zaman kullanabileceği kolye ve bilezik mücevherler dantel gibi işlenmiş, hele saatler günümüzün şık kadınların vazgeçilmezi olacaktır.

About admin

Check Also

Safer Akıllı Kolye hem bir takı olarak şıklığınızı tamamlarken, aynı zamanda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak.

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Kadınların Şıklığı ve Güvenliği için Safer Akıllı Kolye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir