Mücevher Fuarı Göz Kamaştıracak
UBM Rotateforte’nin düzenlediği 42.‘’İstanbul Jewelry Show’’ Mart Fuarı’nda bu yıl rengarenk ve farklı mücevher tasarımları görücüye çıkacak.

Mücevher ve Pırlanta Fuarı Gözlerinizi Kamaştıracak

Mücevher ve Pırlanta Fuarı Gözlerinizi Kamaştıracak !

Uzun yıllardır UBM Rotaforte firması tarafından organize edilen ”İstanbul Jewelry Show” sektörün ve ülkenin en seçkin fuarlarından biri olarak kabul edilmekte.

10-13 Mart 2016 tarihleri arasında dünyadaki tüm mücevher profesyonellerini bir çatı altında toplayacak.

TEB sponsorluğunda, Yeşilköy CNR Expo’da 1250 kuyum , mücevher ve saat markasının en şık tasarımları ile 2016-2017 sezonunun mücevher modasını profesyonellere tanıtması bekleniyor.

Her yıl farklı konseptler sunan ”İstanbul Jewelry Show” bu yılda yine rengarenk ve farklı sürprizler ile mücevher tasarımlarını görücüye çıkartacak.

D’orica ve İl Bernardo markaları tasarım ekiplerinin özel çalışmaları sonucunda tarihi ”İpek Yolu” hayata geçilecek ve saf ipek ve altının birleşmesi ile özel tasarımları sunulacak.

Bunların dışında Povlino by Akay Jewellery markasının hazırladığı pırlantalı, göz kamaştıran 18 ayar Clutch el çantası görülmeye değer.

Yine farklı bir tasarım olan altın taç, yelek, silahlık ve kemeri yılların tecrübesi ile Bağ Kuyumculuk hazırlamış.

İstanbul Jewelry Show” fuarına 111’i aşkın ülkeden sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.