Siyah Beyazın Aşkı ‘Pied De Poule’ İle Birleşiyor !

Siyah Beyazın Aşkı ‘Pied De Poule’ İle Birleşiyor !

Roberto Bravo mücmaevher markası 2016 İlkbahar Kreasyonunda siyah ve beyazın mükemmel uyumunu simgelendiği ‘Pied De Poule’ koleksiyonu sundu.

Kıyafetlerin vazgeçilmez ve tamamlayıcı aksesuarı olan mücevherler, ‘Pied De Poule’ koleksiyonunda siyah ve beyazın aşkı bir masalda birleştirmiş ve her kadının dünyasına parıltı ve ışıltı katmış.

Aşkı derin hisler ile yaşamak isteyen kadınlar, sıra dışı duruşlarını Roberto Bravo’un tasarımları ile rahatlıkla yansıtabilirler.
Başarılı mücevher markası, simgesi olan mavi rengi ‘Pied De Poule’ tasarımlarına taşımış ve kadınların karşı koymaları mümkün olmayan asil bir koleksiyon yaratmış.
Roberto Bravo’ın usta tasarım ekibi özel renklendirme teknikleri kullanarak ilham verici ‘Pied De Poule’ koleksiyonunu gözler önüne seriyor.

Mücevher sanatının markası olan Roberto Bravo siyah ve beyazın dışında tasarımlara mavi topaz, citrin, zümrüt, yakut ve ametist gibi değerli taşları da ekleyerek sıra dışı tasarımlar elde etmiş.

Roberto Bravo’nun bu mükemmel kreasyonunda, stil sahibi şehirli modern kadınları geçmişe yolculuk ettiren fantastik bir aşk koleksiyonuna imza atmış ve tekdüzelikten hoşlanmayan farklı bir duruş sergilemek isteyen kadınları ‘Pied De Poule’ ile buluşturmuş.

About admin

Check Also

2016 İlkbahar-Yaz takı ve aksesuar modası

Gümüş üzerine rose gold kaplama , “Exclusive Collection”

Gümüş üzerine rose gold kaplama alternatifi haricinde siyah rodyum kaplama yapılabilen yeni So CHIC koleksiyonu “Exclusive Collection”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ziyaretçilerimizin Dikkatine

Bu web sitesi, dünya çapındaki tüm üyeler için Avrupa Birliği veri koruma yasasındaki değişikliklere uygun olarak gizlilik politikasını güncellemiştir. Ayrıca, gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız ve sorumluluklarınız hakkında size daha fazla bilgi vermek için Gizlilik Politikamızı da güncelledik. Hangi çerezleri kullandığımız ve sitemizde hangi bilgileri topladığımız hakkındaki güncellemeleri gözden geçirmek için lütfen bunu okuyun. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, güncellenmiş gizlilik politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.