Siyah Beyazın Aşkı ‘Pied De Poule’ İle Birleşiyor !

·

·

, , , ,
Siyah Beyazın Aşkı ‘ Pied De Poule’ İle Birleşiyor

Siyah Beyazın Aşkı ‘Pied De Poule’ İle Birleşiyor !

Roberto Bravo mücmaevher markası 2016 İlkbahar Kreasyonunda siyah ve beyazın mükemmel uyumunu simgelendiği ‘Pied De Poule’ koleksiyonu sundu.

Kıyafetlerin vazgeçilmez ve tamamlayıcı aksesuarı olan mücevherler, ‘Pied De Poule’ koleksiyonunda siyah ve beyazın aşkı bir masalda birleştirmiş ve her kadının dünyasına parıltı ve ışıltı katmış.

Aşkı derin hisler ile yaşamak isteyen kadınlar, sıra dışı duruşlarını Roberto Bravo’un tasarımları ile rahatlıkla yansıtabilirler.
Başarılı mücevher markası, simgesi olan mavi rengi ‘Pied De Poule’ tasarımlarına taşımış ve kadınların karşı koymaları mümkün olmayan asil bir koleksiyon yaratmış.
Roberto Bravo’ın usta tasarım ekibi özel renklendirme teknikleri kullanarak ilham verici ‘Pied De Poule’ koleksiyonunu gözler önüne seriyor.

Mücevher sanatının markası olan Roberto Bravo siyah ve beyazın dışında tasarımlara mavi topaz, citrin, zümrüt, yakut ve ametist gibi değerli taşları da ekleyerek sıra dışı tasarımlar elde etmiş.

Roberto Bravo’nun bu mükemmel kreasyonunda, stil sahibi şehirli modern kadınları geçmişe yolculuk ettiren fantastik bir aşk koleksiyonuna imza atmış ve tekdüzelikten hoşlanmayan farklı bir duruş sergilemek isteyen kadınları ‘Pied De Poule’ ile buluşturmuş.

Siyah Beyazın Aşkı ‘ Pied De Poule’  İle Birleşiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir